Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 12:26:52 94
Azt pl. tutira megmondták másfél nappal előre, hogy a ma reggeli hajnalmadarazásom elvan..... esőileg :(
Pedig meg akartam nézni, itt van-e még?
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 12:24:04 93
Miért Mohácson nem esik tán? :)
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 12:03:43 92
Ismerem, firefoxom jobb oldalán lent ott pihen a plugin-jük, de én úgy vettem észre, a jelen adatok se pontosak itt-ott :))
Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 12:02:33 91
Magyarország pillanatnyi időjárása

meg jósolnak is, de nem békával (pláne kékkel)!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!