Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:54:09 88

Gyere nyugodtan, majd megfenyegetjük az eget.

 

 :)))

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:51:18 87

Van egy nagy placc a vasútállomás mellett, úgy hívják, hogy buszpályaudvar. Na ott!

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 11:48:29 86
Asse tom hó ke leszállni :))
Amúgy hogy legyen, 7kor indulok itthonról, előtte csörögjelek fel? Időjárás miatt kérdem..
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:47:35 85

Tökéletes. A penny markecoló előtt leszek.

 

 :))) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!