|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-09 11:54:09
|
88
|
Gyere nyugodtan, majd megfenyegetjük az eget.
:))) |
|
 |
Törölt nick
2007-03-09 11:51:18
|
87
|
Van egy nagy placc a vasútállomás mellett, úgy hívják, hogy buszpályaudvar. Na ott!
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-09 11:48:29
|
86
|
Asse tom hó ke leszállni :)) Amúgy hogy legyen, 7kor indulok itthonról, előtte csörögjelek fel? Időjárás miatt kérdem.. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-09 11:47:35
|
85
|
Tökéletes. A penny markecoló előtt leszek.
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|