Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 11:48:29 86
Asse tom hó ke leszállni :))
Amúgy hogy legyen, 7kor indulok itthonról, előtte csörögjelek fel? Időjárás miatt kérdem..
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:47:35 85

Tökéletes. A penny markecoló előtt leszek.

 

 :))) 

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 11:45:07 84
9:05kor ottvagyok az úgy kb jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!