Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 11:36:32 82
Reggelfele vagy délutánosba?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:33:15 81

Nézd meg a volán-jolánt, hogy mikor jön errefelé, aztán itt leszel amikor ideérsz....

 

 :)))

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 11:26:17 80
Hehe mégis tevagy :)))
Nekem jó a szombat, kb mikorfele kéne ottlennem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!