Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:33:15 81

Nézd meg a volán-jolánt, hogy mikor jön errefelé, aztán itt leszel amikor ideérsz....

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 11:26:17 80
Hehe mégis tevagy :)))
Nekem jó a szombat, kb mikorfele kéne ottlennem?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:22:11 78

Üdv a társaságban!

 

  banderas

 Nos, másfél óra alatt négy helyet néztem meg, sehol nem találtam brekkancsot. Délután folytatom.

 

   Fudi

  A topiktársak szombaton dógzanak és ha van kedved nézd meg a buszjáratot,meg az időjárás is engedi, akkor gyere.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!