|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-09 11:26:17
|
80
|
Hehe mégis tevagy :))) Nekem jó a szombat, kb mikorfele kéne ottlennem? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-09 11:22:11
|
78
|
Üdv a társaságban!
banderas
Nos, másfél óra alatt négy helyet néztem meg, sehol nem találtam brekkancsot. Délután folytatom.
Fudi
A topiktársak szombaton dógzanak és ha van kedved nézd meg a buszjáratot,meg az időjárás is engedi, akkor gyere.
|
|
Előzmény:
 |
Mano254
2007-03-09 00:28:45
|
59
|
No, szóval én is itten volnék. Közelebbről Pécsett, már lassan 25 éve.
Néhány elkövetményem:
www.manografia.hu
A sörözésől értesítsetek, ha aktuális!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|