Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 07:50:09 72

Akkor ha végeztem, még ma körülnézek, és jelentkezem.

 

 :)))

A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 07:45:12 71
brenecke = ? :-)
aztirta a srac, hogy Somogyfajsz hataraban mar ket napja kekulnek
jobb lesz sietni
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 07:41:53 70

Az a baj,hogy ilyen időt jósolnak...da azért én körbejárom a területet.

A tegnap esti kékbrekuszos srác mit mondott?

 

Hamarosan indulnom kell, de azé írd le.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!