|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-09 07:50:09
|
72
|
Akkor ha végeztem, még ma körülnézek, és jelentkezem.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-09 07:45:12
|
71
|
brenecke = ? :-) aztirta a srac, hogy Somogyfajsz hataraban mar ket napja kekulnek jobb lesz sietni |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-09 07:41:53
|
70
|
Az a baj,hogy ilyen időt jósolnak...da azért én körbejárom a területet.
A tegnap esti kékbrekuszos srác mit mondott?
Hamarosan indulnom kell, de azé írd le. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|