Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 07:45:12 71
brenecke = ? :-)
aztirta a srac, hogy Somogyfajsz hataraban mar ket napja kekulnek
jobb lesz sietni
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 07:41:53 70

Az a baj,hogy ilyen időt jósolnak...da azért én körbejárom a területet.

A tegnap esti kékbrekuszos srác mit mondott?

 

Hamarosan indulnom kell, de azé írd le.

Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 07:33:15 67
uhh
ugylatom lemaradtam a tegnapi nyitobulirol :-) jo porgos lehetett, ahogy visszaolvastam!
koran fekves volt mert epp fotozni keszultem ma hajnalban, node ilyen trutyi idoben..

szombaton en melozok, azert reggel okes lehet csak legyen hozza eleg feny

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!