|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-09 07:41:53
|
70
|
Az a baj,hogy ilyen időt jósolnak...da azért én körbejárom a területet.
A tegnap esti kékbrekuszos srác mit mondott?
Hamarosan indulnom kell, de azé írd le. |
|
 |
c_pont_hu
2007-03-09 07:36:02
|
68
|
| Jó reggelt a koránfekvőknek :) |
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-09 07:33:15
|
67
|
uhh ugylatom lemaradtam a tegnapi nyitobulirol :-) jo porgos lehetett, ahogy visszaolvastam! koran fekves volt mert epp fotozni keszultem ma hajnalban, node ilyen trutyi idoben..
szombaton en melozok, azert reggel okes lehet csak legyen hozza eleg feny
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|