Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 01:04:17 66
Nah pojénokat félretéve, tessék lesni a topicot. Úgy nézem volt értelme nyitni ezt, ha így folytatódik akkor elég sok ember fog megismerkedni, oszt akko lehet szervezkedni majd :)
A hozzászólás:
Mano254 Creative Commons License 2007-03-09 01:01:15 65
Hát a serpák mire valók? :-D
Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:55:43 64
No ha nem segítesz felcipelni, tuti hogy nem is iszol! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!