Keresés

Részletes keresés

Mano254 Creative Commons License 2007-03-09 00:48:48 63
Az jöhet, bár hegyre cipelni elég a fotóscucc is...
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:38:02 62
Majdan ilyen mecsekbe túra, néhány rekesz sörrel, jómóka sztem :))
Előzmény:
Mano254 Creative Commons License 2007-03-09 00:36:26 61
Ugyanmá'! Fotózás? Az meg micsoda? Pláne közösen, no az már tényleg undorító... ;-)

Egyébként lehet, csak tudjak már elszakadni a munkától... De majd keresek magamnak ürügyet. Az a gond, hogy a saját főnököm vagyok, így nincs kitől ellógni. De majd félrenézek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!