|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-09 00:38:02
|
62
|
| Majdan ilyen mecsekbe túra, néhány rekesz sörrel, jómóka sztem :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Mano254
2007-03-09 00:36:26
|
61
|
Ugyanmá'! Fotózás? Az meg micsoda? Pláne közösen, no az már tényleg undorító... ;-)
Egyébként lehet, csak tudjak már elszakadni a munkától... De majd keresek magamnak ürügyet. Az a gond, hogy a saját főnököm vagyok, így nincs kitől ellógni. De majd félrenézek...
|
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-09 00:30:30
|
60
|
Üdvözöllek!
Sörözésen kívül esetleg a közös fotózás is érdekel? :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|