Keresés

Részletes keresés

Mano254 Creative Commons License 2007-03-09 00:36:26 61
Ugyanmá'! Fotózás? Az meg micsoda? Pláne közösen, no az már tényleg undorító... ;-)

Egyébként lehet, csak tudjak már elszakadni a munkától... De majd keresek magamnak ürügyet. Az a gond, hogy a saját főnököm vagyok, így nincs kitől ellógni. De majd félrenézek...

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:30:30 60
Üdvözöllek!

Sörözésen kívül esetleg a közös fotózás is érdekel? :D
Előzmény:
Mano254 Creative Commons License 2007-03-09 00:28:45 59
No, szóval én is itten volnék. Közelebbről Pécsett, már lassan 25 éve.

Néhány elkövetményem:

www.manografia.hu


A sörözésől értesítsetek, ha aktuális!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!