Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 11:22:11 78

Üdv a társaságban!

 

  banderas

 Nos, másfél óra alatt négy helyet néztem meg, sehol nem találtam brekkancsot. Délután folytatom.

 

   Fudi

  A topiktársak szombaton dógzanak és ha van kedved nézd meg a buszjáratot,meg az időjárás is engedi, akkor gyere.

 

 

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:30:30 60
Üdvözöllek!

Sörözésen kívül esetleg a közös fotózás is érdekel? :D
A hozzászólás:
Mano254 Creative Commons License 2007-03-09 00:28:45 59
No, szóval én is itten volnék. Közelebbről Pécsett, már lassan 25 éve.

Néhány elkövetményem:

www.manografia.hu


A sörözésől értesítsetek, ha aktuális!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!