|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-09 00:08:59
|
55
|
Sajna énse állok, merhát már lenne egy 80-200-am :)) De maj bankot robbantok :) |
|
A hozzászólás:
 |
lolo54
2007-03-09 00:05:29
|
53
|
Pajtással is tudtunk fényképezni... legalábbis azt gondolom. Jó gép a D70s. A baranyásnak, akit sikerrel kitíltattam két hónapja vetettem egy D50-t, mert sajnos nem állnak olyan jól anyagilag. De van érzéke a srácnak hozzá és ez lényeg. |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-09 00:00:41
|
52
|
Jóvan na :) Monnyuk addig nemnyugszok úgyse, amíg itthon nemlesz egy d2 vázam (hogy h vagy x az maj kiderül)... Azmá úgy fényképezőgép, vagymi :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|