Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:08:59 55
Sajna énse állok, merhát már lenne egy 80-200-am :))
De maj bankot robbantok :)
A hozzászólás:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-09 00:05:29 53

Pajtással is tudtunk fényképezni... legalábbis azt gondolom. Jó gép a D70s. A baranyásnak, akit sikerrel kitíltattam két hónapja vetettem egy D50-t, mert sajnos nem állnak olyan jól anyagilag. De van érzéke a srácnak hozzá és ez lényeg.

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:00:41 52
Jóvan na :)
Monnyuk addig nemnyugszok úgyse, amíg itthon nemlesz egy d2 vázam (hogy h vagy x az maj kiderül)... Azmá úgy fényképezőgép, vagymi :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!