Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-09 00:05:29 53

Pajtással is tudtunk fényképezni... legalábbis azt gondolom. Jó gép a D70s. A baranyásnak, akit sikerrel kitíltattam két hónapja vetettem egy D50-t, mert sajnos nem állnak olyan jól anyagilag. De van érzéke a srácnak hozzá és ez lényeg.

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:00:41 52
Jóvan na :)
Monnyuk addig nemnyugszok úgyse, amíg itthon nemlesz egy d2 vázam (hogy h vagy x az maj kiderül)... Azmá úgy fényképezőgép, vagymi :))
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:58:57 51

Én sem sokáig használtam, talán két alkalommal, de markolat nélkül rossz érzés volt tartani az F4s után. Azért vettem gardfilkától a markolatot. Űgy majdnem olyan komfort" érzésem volt ... hogy egy fényképezőgépet tartok a kezemben... JÓ VANNA, NEM VAGYOK SZEMÉT!

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!