Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 00:00:41 52
Jóvan na :)
Monnyuk addig nemnyugszok úgyse, amíg itthon nemlesz egy d2 vázam (hogy h vagy x az maj kiderül)... Azmá úgy fényképezőgép, vagymi :))
A hozzászólás:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:58:57 51

Én sem sokáig használtam, talán két alkalommal, de markolat nélkül rossz érzés volt tartani az F4s után. Azért vettem gardfilkától a markolatot. Űgy majdnem olyan komfort" érzésem volt ... hogy egy fényképezőgépet tartok a kezemben... JÓ VANNA, NEM VAGYOK SZEMÉT!

 

 :)))

 

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:54:38 50
Üvegszálas, de nemigazán használom. Tom nevetséges lesz amit mondok, nekem egy valami miatt van fent: a fogás. Egykézzel sb-800-al a tetején úgy megfogom hogy az megvan fogva :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!