|
|
|
|
 |
lolo54
2007-03-08 23:58:57
|
51
|
Én sem sokáig használtam, talán két alkalommal, de markolat nélkül rossz érzés volt tartani az F4s után. Azért vettem gardfilkától a markolatot. Űgy majdnem olyan komfort" érzésem volt ... hogy egy fényképezőgépet tartok a kezemben... JÓ VANNA, NEM VAGYOK SZEMÉT!
:)))
|
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-08 23:54:38
|
50
|
| Üvegszálas, de nemigazán használom. Tom nevetséges lesz amit mondok, nekem egy valami miatt van fent: a fogás. Egykézzel sb-800-al a tetején úgy megfogom hogy az megvan fogva :) |
|
Előzmény:
 |
lolo54
2007-03-08 23:52:55
|
49
|
:))) szia
Fudi, a markolat vezetékes, vagy üvegszálas? Csak azért kérdem, mert nekem az az üvegszálas volt, de rohadtúl zavart. Nem tom Andrejja használja e. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|