Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:58:57 51

Én sem sokáig használtam, talán két alkalommal, de markolat nélkül rossz érzés volt tartani az F4s után. Azért vettem gardfilkától a markolatot. Űgy majdnem olyan komfort" érzésem volt ... hogy egy fényképezőgépet tartok a kezemben... JÓ VANNA, NEM VAGYOK SZEMÉT!

 

 :)))

 

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:54:38 50
Üvegszálas, de nemigazán használom. Tom nevetséges lesz amit mondok, nekem egy valami miatt van fent: a fogás. Egykézzel sb-800-al a tetején úgy megfogom hogy az megvan fogva :)
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:52:55 49

 :))) szia

 

 Fudi, a markolat vezetékes, vagy üvegszálas? Csak azért kérdem, mert nekem az az üvegszálas volt, de rohadtúl zavart. Nem tom Andrejja használja e.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!