Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:54:38 50
Üvegszálas, de nemigazán használom. Tom nevetséges lesz amit mondok, nekem egy valami miatt van fent: a fogás. Egykézzel sb-800-al a tetején úgy megfogom hogy az megvan fogva :)
A hozzászólás:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:52:55 49

 :))) szia

 

 Fudi, a markolat vezetékes, vagy üvegszálas? Csak azért kérdem, mert nekem az az üvegszálas volt, de rohadtúl zavart. Nem tom Andrejja használja e.

Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-03-08 23:49:47 46
  Jól beindultatok! :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!