|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-08 23:54:38
|
50
|
| Üvegszálas, de nemigazán használom. Tom nevetséges lesz amit mondok, nekem egy valami miatt van fent: a fogás. Egykézzel sb-800-al a tetején úgy megfogom hogy az megvan fogva :) |
|
A hozzászólás:
 |
lolo54
2007-03-08 23:52:55
|
49
|
:))) szia
Fudi, a markolat vezetékes, vagy üvegszálas? Csak azért kérdem, mert nekem az az üvegszálas volt, de rohadtúl zavart. Nem tom Andrejja használja e. |
|
Előzmény:
 |
seeman
2007-03-08 23:49:47
|
46
|
| Jól beindultatok! :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|