Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:50:14 47
Sajnos igen, az nincs :)
Viszont most láttam, jön a tamron 70-200/2.8, lehet ő lesz számomra a nyerő...
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:49:32 45
d70, kitobi, markolat, sb-800, és most jön már vagy 4 hete a ccstől egy tamron 90
A hozzászólás:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:48:25 44
Nikon, obi, - tudom 2.8/80-200 még nincs - :))) és mi van?
Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:47:00 43
"Akkor most milyen cuccosod van?"
?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!