|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-08 23:47:00
|
43
|
"Akkor most milyen cuccosod van?" ? |
|
A hozzászólás:
 |
lolo54
2007-03-08 23:46:16
|
41
|
| Ez van. Akkor most milyen cuccosod van? |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-08 23:44:41
|
39
|
| Mútkó majnem énis ígyjártam. Vki írt valamit, erre a másik szószerint leanyázta. Szólok a második illetőnek, hogy talán nemkéne, me szólok egy moderátornak, erre mivan? Kapok email-t, hogy moderálták a hozzászólásainkat és ha mégegy ilyen hozzászólák akkor kitiltanak ÖRÖKRE. Namost erre mitmondjak... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|