Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:46:16 41
Ez van. Akkor most milyen cuccosod van?
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:44:41 39
Mútkó majnem énis ígyjártam. Vki írt valamit, erre a másik szószerint leanyázta. Szólok a második illetőnek, hogy talán nemkéne, me szólok egy moderátornak, erre mivan? Kapok email-t, hogy moderálták a hozzászólásainkat és ha mégegy ilyen hozzászólák akkor kitiltanak ÖRÖKRE. Namost erre mitmondjak... :)
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:41:14 38

Be sem engedtek. Tod, aki szemét az az is marad, hiába írtam be a hsz-ét, neki lehet.

c_pont_hu is így járt, nem de?

 

 :(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!