|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-08 23:45:43
|
40
|
| Ilyen embertől egyvalamit szeretnék szívesen... az otthoni ip címét :>> |
|
 |
Fudi
2007-03-08 23:44:41
|
39
|
| Mútkó majnem énis ígyjártam. Vki írt valamit, erre a másik szószerint leanyázta. Szólok a második illetőnek, hogy talán nemkéne, me szólok egy moderátornak, erre mivan? Kapok email-t, hogy moderálták a hozzászólásainkat és ha mégegy ilyen hozzászólák akkor kitiltanak ÖRÖKRE. Namost erre mitmondjak... :) |
|
A hozzászólás:
 |
lolo54
2007-03-08 23:41:14
|
38
|
Be sem engedtek. Tod, aki szemét az az is marad, hiába írtam be a hsz-ét, neki lehet.
c_pont_hu is így járt, nem de?
:((( |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-08 23:38:08
|
37
|
| Legalább kaptál értelmes magyarázatot is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|