Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:38:08 37
Legalább kaptál értelmes magyarázatot is?
A hozzászólás:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:36:27 35

Szerintem igen. De igyekszem jó lenni, hogy mihamarabb visszakapjam...

 

 :)))

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:30:02 34
Én igen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!