Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:27:28 32

a másik kettőt letíltatta az izé... van másik kettő... az egyik egy hét múlva jöhet vissza, a másik meg végleges... mit csináljak...

 

 :)))

 

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-08 23:24:04 29
Tisztázzunk valamit! Ki hány nicken írogat ide?

Banderas skypon is ki van, pedig nem koránfekvős!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-08 23:14:11 28

A francba... pedig arra gondoltam, hogy körbeüljük a területet sakáliag... banderas meg nem találja a topikot, pedig írtam neki... vagy már alszik...

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!