|
|
|
|
 |
lolo54
2007-03-08 23:27:28
|
32
|
a másik kettőt letíltatta az izé... van másik kettő... az egyik egy hét múlva jöhet vissza, a másik meg végleges... mit csináljak...
:)))
|
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-08 23:24:04
|
29
|
Tisztázzunk valamit! Ki hány nicken írogat ide?
Banderas skypon is ki van, pedig nem koránfekvős! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-08 23:14:11
|
28
|
A francba... pedig arra gondoltam, hogy körbeüljük a területet sakáliag... banderas meg nem találja a topikot, pedig írtam neki... vagy már alszik...
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|