Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-08 23:14:11 28

A francba... pedig arra gondoltam, hogy körbeüljük a területet sakáliag... banderas meg nem találja a topikot, pedig írtam neki... vagy már alszik...

 

 :)))

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-08 23:11:49 27
nixnick-nek (= c_pont_hu) szopós hétvégéje van, szo-v-h: 08-20-ig ügyelet
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:31:07 16

A Speibl-t befogadjuk baranyainak? Ugyis sokat jár errefelé...

Szerintem a hétvégén má körülnézhetünk brekusz után, kérdés, hogy nixnick dógzik, és banderas hogy ér rá? Te meg felülsz a buszra és bemész Pécsre, oszt banderas kihoz.

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!