|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-08 23:25:41
|
31
|
| Gratula!! |
|
 |
Törölt nick
2007-03-08 23:24:25
|
30
|
| Nagyon jó! Gratula. Tényleg látszik, hogy kedveled a fényképezést. Csak így tovább. |
|
 |
Fudi
2007-03-08 23:09:51
|
26
|
| Üdv néked! :) |
|
 |
lolo54
2007-03-08 23:03:32
|
25
|
Üdv! Lassan összejön a társaság! Tavaly véletlenül nem jelentkeztél fotó-grafikai alkotótáborba?
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Csupachip
2007-03-08 22:59:59
|
24
|
csak lesz ebből a forumból valami.. komlóciti-i vagyok aki kiváncsi a képeimre www.fw.hu/sztyu másféléve nyomom komolyaban az expogombot Akkár lehetne a nevem PearlDobos is :) de a fotózás jobban megy.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|