Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:25:41 31
Gratula!!
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-08 23:24:25 30
Nagyon jó! Gratula. Tényleg látszik, hogy kedveled a fényképezést. Csak így tovább.
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 23:09:51 26
Üdv néked! :)
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 23:03:32 25

Üdv! Lassan összejön a társaság! Tavaly véletlenül nem jelentkeztél fotó-grafikai alkotótáborba?

 

 :)))

A hozzászólás:
Csupachip Creative Commons License 2007-03-08 22:59:59 24
csak lesz ebből a forumból valami..
komlóciti-i vagyok
aki kiváncsi a képeimre www.fw.hu/sztyu
másféléve nyomom komolyaban az expogombot
Akkár lehetne a nevem PearlDobos is :)
de a fotózás jobban megy..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!