Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:43:14 22

Szia, üdv a díszes társaságban! Az a baj, hogy eddig rajtad kívűl csak ketten vannak Pécsiek, de remélem lesznek többen is!

Én a klubban a haveri kör miatt néha megjelenek, ha tag vagy akkor bizti, hogy ismerjük egymást.

Fudi, banderas pécsi, fotózgatunk együtt itt a környéken.

Fudi Creative Commons License 2007-03-08 22:41:13 21
Huh, ha szabad kérdezni, ez ilyen pontosan micsoda?
A hozzászólás:
tamadobos Creative Commons License 2007-03-08 22:37:58 20

Sziasztok

 

Pécsiek gyertek el, a mecseki fotósklubb estjeire, kedden 18:30  a Civil Közösségek házába.

Úgyis nagyon kevés a fiatal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!