|
|
|
|
 |
lolo54
2007-03-08 22:43:14
|
22
|
Szia, üdv a díszes társaságban! Az a baj, hogy eddig rajtad kívűl csak ketten vannak Pécsiek, de remélem lesznek többen is!
Én a klubban a haveri kör miatt néha megjelenek, ha tag vagy akkor bizti, hogy ismerjük egymást.
Fudi, banderas pécsi, fotózgatunk együtt itt a környéken. |
|
 |
Fudi
2007-03-08 22:41:13
|
21
|
| Huh, ha szabad kérdezni, ez ilyen pontosan micsoda? |
|
A hozzászólás:
 |
tamadobos
2007-03-08 22:37:58
|
20
|
Sziasztok
Pécsiek gyertek el, a mecseki fotósklubb estjeire, kedden 18:30 a Civil Közösségek házába.
Úgyis nagyon kevés a fiatal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|