Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-08 22:51:58 23

Na, akkor megbeszéljük banderasszal aztán tali. c_pont_hu te dógzó?

u.humámegint nem figyelek oda... tamásdobos te hétvégén?

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 22:37:34 19
Na, citromos tea részemről megvót, 2ő is :)
Kinek a fedőneve banderas? :D Amúgy nekem szombat jó.
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:35:53 18

Mi lenne, ha még ittam volna,  citrongyos teát...

Hétvégén békát keresünk, / szombat vagy vasárnap / Mohácsról induló buszra felszállsz - Pécsett átülsz banderashoz oszt kijöttök. Érhető?

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!