|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-08 22:37:34
|
19
|
Na, citromos tea részemről megvót, 2ő is :) Kinek a fedőneve banderas? :D Amúgy nekem szombat jó. |
|
A hozzászólás:
 |
lolo54
2007-03-08 22:35:53
|
18
|
Mi lenne, ha még ittam volna, citrongyos teát...
Hétvégén békát keresünk, / szombat vagy vasárnap / Mohácsról induló buszra felszállsz - Pécsett átülsz banderashoz oszt kijöttök. Érhető?
:))) |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-08 22:32:26
|
17
|
| Hu ehhez értelmező szótár kell lassan :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|