|
|
|
|
 |
lolo54
2007-03-08 22:35:53
|
18
|
Mi lenne, ha még ittam volna, citrongyos teát...
Hétvégén békát keresünk, / szombat vagy vasárnap / Mohácsról induló buszra felszállsz - Pécsett átülsz banderashoz oszt kijöttök. Érhető?
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-08 22:32:26
|
17
|
| Hu ehhez értelmező szótár kell lassan :)) |
|
Előzmény:
 |
lolo54
2007-03-08 22:31:07
|
16
|
A Speibl-t befogadjuk baranyainak? Ugyis sokat jár errefelé...
Szerintem a hétvégén má körülnézhetünk brekusz után, kérdés, hogy nixnick dógzik, és banderas hogy ér rá? Te meg felülsz a buszra és bemész Pécsre, oszt banderas kihoz.
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|