Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:35:53 18

Mi lenne, ha még ittam volna,  citrongyos teát...

Hétvégén békát keresünk, / szombat vagy vasárnap / Mohácsról induló buszra felszállsz - Pécsett átülsz banderashoz oszt kijöttök. Érhető?

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 22:32:26 17
Hu ehhez értelmező szótár kell lassan :))
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:31:07 16

A Speibl-t befogadjuk baranyainak? Ugyis sokat jár errefelé...

Szerintem a hétvégén má körülnézhetünk brekusz után, kérdés, hogy nixnick dógzik, és banderas hogy ér rá? Te meg felülsz a buszra és bemész Pécsre, oszt banderas kihoz.

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!