|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-08 23:11:49
|
27
|
| nixnick-nek (= c_pont_hu) szopós hétvégéje van, szo-v-h: 08-20-ig ügyelet |
|
 |
Fudi
2007-03-08 22:32:26
|
17
|
| Hu ehhez értelmező szótár kell lassan :)) |
|
A hozzászólás:
 |
lolo54
2007-03-08 22:31:07
|
16
|
A Speibl-t befogadjuk baranyainak? Ugyis sokat jár errefelé...
Szerintem a hétvégén má körülnézhetünk brekusz után, kérdés, hogy nixnick dógzik, és banderas hogy ér rá? Te meg felülsz a buszra és bemész Pécsre, oszt banderas kihoz.
:))) |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-08 22:27:07
|
13
|
| Előbb próbáld veretni, és ha nemmegy, akkor sajátkezűleg :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|