|
|
|
|
 |
lolo54
2007-03-08 22:31:07
|
16
|
A Speibl-t befogadjuk baranyainak? Ugyis sokat jár errefelé...
Szerintem a hétvégén má körülnézhetünk brekusz után, kérdés, hogy nixnick dógzik, és banderas hogy ér rá? Te meg felülsz a buszra és bemész Pécsre, oszt banderas kihoz.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-08 22:27:07
|
13
|
| Előbb próbáld veretni, és ha nemmegy, akkor sajátkezűleg :)) |
|
Előzmény:
 |
lolo54
2007-03-08 22:23:53
|
10
|
oLJan vagyok mind lenin...mindig visszatérek... de egyször sakkozás közben parasztot verek... vagy kék békát...
:)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|