Keresés

Részletes keresés

lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:31:07 16

A Speibl-t befogadjuk baranyainak? Ugyis sokat jár errefelé...

Szerintem a hétvégén má körülnézhetünk brekusz után, kérdés, hogy nixnick dógzik, és banderas hogy ér rá? Te meg felülsz a buszra és bemész Pécsre, oszt banderas kihoz.

 

 :)))

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 22:27:07 13
Előbb próbáld veretni, és ha nemmegy, akkor sajátkezűleg :))
Előzmény:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:23:53 10

oLJan vagyok mind lenin...mindig visszatérek... de egyször sakkozás közben parasztot verek... vagy kék békát...

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!