Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-08 22:27:07 13
Előbb próbáld veretni, és ha nemmegy, akkor sajátkezűleg :))
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:25:13 12

.. bocs, kékre verem...nem a brukit...

 

 :)))

A hozzászólás:
lolo54 Creative Commons License 2007-03-08 22:23:53 10

oLJan vagyok mind lenin...mindig visszatérek... de egyször sakkozás közben parasztot verek... vagy kék békát...

 

 :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!