|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-08 21:04:47
|
1
|
| Ahogy nézem, nemkell névsort vezetnünk eddig :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-08 20:58:46
|
0
|
Itten vagyok én is. Had szóljon. u.hu |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-08 20:38:06
|
-
|
INGYEN SÖR (részletek lejjebb)
Na most hogy már idefigyelsz :-)) , a lényeg azért nyitottam ezt a topicot, hogy mi baranyában élő fotósok megismerjük egymást, közös programokat szervezzünk, megosszuk helyi infóinkat, na és végül de nem utolsó sorban közös sörözésről is lehet szó! :)
Üdv. minden kedves topiclakónak.
Fudi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|