Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-08 20:58:46 0
Itten vagyok én is. Had szóljon.

u.hu
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-08 20:38:06 -
INGYEN SÖR (részletek lejjebb)






Na most hogy már idefigyelsz :-)) , a lényeg azért nyitottam ezt a topicot, hogy mi baranyában élő fotósok megismerjük egymást, közös programokat szervezzünk, megosszuk helyi infóinkat, na és végül de nem utolsó sorban közös sörözésről is lehet szó! :)

Üdv. minden kedves topiclakónak.

Fudi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!