Keresés

Részletes keresés

viktor a takarító Creative Commons License 2007-03-08 16:05:44 20

hali!

elegendő egy csavarhúzóval lepattintani a mázat adott ponton (nyomással és forgatással, semmiképpen sem kalapálással), és ott meg lehet fúrni utána egy minőségi kőzetfúróval, de NEM ÜTVEFÚRÁSSAL!!!!

nagy lyuk előtt (10-12-es) érdemes kisebbel előfúrni...

A hozzászólás:
fakeco Creative Commons License 2007-03-08 11:46:29 19

 Hali  Jmano

  Berajzolod  filctollal  hova akarog  a lyulat,  3.5 --4mm vidia betetes furot  az  adott  pontra helyezel majd  finomam  kalapalod  a csempet de  kozben, a  furot forgatod az  ujaiddal,  a maz  azon a kisponton levalik .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!