|
|
|
|
 |
viktor a takarító
2007-03-08 16:05:44
|
20
|
hali!
elegendő egy csavarhúzóval lepattintani a mázat adott ponton (nyomással és forgatással, semmiképpen sem kalapálással), és ott meg lehet fúrni utána egy minőségi kőzetfúróval, de NEM ÜTVEFÚRÁSSAL!!!!
nagy lyuk előtt (10-12-es) érdemes kisebbel előfúrni... |
|
A hozzászólás:
 |
fakeco
2007-03-08 11:46:29
|
19
|
Hali Jmano
Berajzolod filctollal hova akarog a lyulat, 3.5 --4mm vidia betetes furot az adott pontra helyezel majd finomam kalapalod a csempet de kozben, a furot forgatod az ujaiddal, a maz azon a kisponton levalik . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|