|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-03-08 01:02:43
|
1644
|
erre csak azt tudom mondnai, hogy csipp-csipp....
A kiskutya.hu-n lehet olvasni remek történeteket törzskönyvvel kapcsolatban. Az egyik fél az elkeseredett gazda, aki megvette tk nélkül a kutyát, majd X idő mulva rájött, hogy mégis kéne. Innét különböző érdekes folytatások vannak pl kiderül a tenyésztő nem fizette a MEOE tagságit és nem tud tk-t csináltatni, kiderül az anyakutya menhelyi volt , nem tudni honnan származik ( de nagyon tipusos ...) A gazdik persze elszántan harcolnak azért, hogy utólag valamit szerezzenek.. |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2007-03-08 00:25:02
|
1643
|
| es a vasutallomason atvehetoek szombaton 10-12 kozott:( |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2007-03-07 18:54:50
|
1642
|
Csodálatosan szép havannai bichon kiskutyák kerültek eladó sorba. Szinükre nézve: fehér,fekete,beige,barna,tónusban mindenképp trikolór. Védőoltással, oltási bizonyítvánnyal, féregtelenítve gondos gazdit keres. Törzskönyvről és a csipp-ről, majd a gazdi fog dönteni. Kérésre küldünk további infókat és képeket.hart60@freemail.hu 0630 205 85 09 Nálunk alkudni is lehet, de csak egy picit.
Megint ez a jóember, aki se a chip-et, se a kutya fajtáját nem birja leirni rendesen, egész biztos fajtatiszta kutyákról lehet ám szó.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|