Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-03-08 01:02:43 1644
erre csak azt tudom mondnai, hogy csipp-csipp....

A kiskutya.hu-n lehet olvasni remek történeteket törzskönyvvel kapcsolatban. Az egyik fél az elkeseredett gazda, aki megvette tk nélkül a kutyát, majd X idő mulva rájött, hogy mégis kéne. Innét különböző érdekes folytatások vannak pl kiderül a tenyésztő nem fizette a MEOE tagságit és nem tud tk-t csináltatni, kiderül az anyakutya menhelyi volt , nem tudni honnan származik ( de nagyon tipusos ...)
A gazdik persze elszántan harcolnak azért, hogy utólag valamit szerezzenek..
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2007-03-08 00:25:02 1643
es a vasutallomason atvehetoek szombaton 10-12 kozott:(
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2007-03-07 18:54:50 1642
Csodálatosan szép havannai bichon kiskutyák
kerültek eladó sorba.
Szinükre nézve: fehér,fekete,beige,barna,tónusban mindenképp
trikolór.
Védőoltással, oltási bizonyítvánnyal,
féregtelenítve gondos gazdit keres.
Törzskönyvről és a csipp-ről, majd a gazdi fog dönteni. Kérésre küldünk további infókat
és képeket.hart60@freemail.hu 0630 205 85 09
Nálunk alkudni is lehet, de csak egy picit.

Megint ez a jóember, aki se a chip-et, se a kutya fajtáját nem birja leirni rendesen, egész biztos fajtatiszta kutyákról lehet ám szó....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!