Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fokszy Creative Commons License 2007-03-07 22:23:23 4876

a www.unterwasser.de oldalom találod

a jobb oldali mezőben van egy Visions feliratú banner

arra kattints rá

ja de előbb regisztrálnod kellene

aztán kattints rá és itt lehet feltölteni is a képeket

A versenyről majd a következő Submarine-ban találsz bővebb leírást, ha minden igaz

Üdv

F

Előzmény:
Kékbálna Creative Commons License 2007-03-07 09:12:50 4875

Szia fokszy!

 

Tudsz erről a versenyről valamit mondani? Kicsit el vagyok hamuzva, de beküldenék pár képet. Mondjuk 2*30 percet ültem a maklérák közepén. (Ritka türelmes nejem van. :) ) Lett vagy 100-120 fotó róluk. De kép is talán 10-12. Szóval nem lesz egyszerű válogatni köztük úgy, hogy azt érzem lehetnének jobbak. :)

 

Szia

 

Kékbálna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!