|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-03-08 00:25:02
|
1643
|
| es a vasutallomason atvehetoek szombaton 10-12 kozott:( |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-03-07 18:54:50
|
1642
|
Csodálatosan szép havannai bichon kiskutyák kerültek eladó sorba. Szinükre nézve: fehér,fekete,beige,barna,tónusban mindenképp trikolór. Védőoltással, oltási bizonyítvánnyal, féregtelenítve gondos gazdit keres. Törzskönyvről és a csipp-ről, majd a gazdi fog dönteni. Kérésre küldünk további infókat és képeket.hart60@freemail.hu 0630 205 85 09 Nálunk alkudni is lehet, de csak egy picit.
Megint ez a jóember, aki se a chip-et, se a kutya fajtáját nem birja leirni rendesen, egész biztos fajtatiszta kutyákról lehet ám szó.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|