Keresés

Részletes keresés

kis füli Creative Commons License 2007-03-15 19:08:33 38

Hali!

Én most, 11-én voltam először a monori börzén! Nagyon jó! Iszonyat sok állatvan ott, párat felsorolnék: kutyák, keverékek és fajtiszták is, nyulak-sokféle, szárnyasok-tyúkok, ludak és galambok ezerféle változataiban és persze díszmadarak: zebrapintyek, kanárik, papagájok, egyéb különlegességek, mexikói ürge- nagyon jópofa volt :) meg vmi hódszerű állatot is láttam... :D mongol futóegerek, háziegerek... jahh voltak fácánok is, az emberek a hónuk alatt vitték őket! :D

 

Érdemes elmenni! :) Viszont a következő börze, nem tudom mikor lesz...

Meg tudja mondani valaki? :)

Előre is köszi!

  füli

A hozzászólás:
charlotteee Creative Commons License 2007-03-06 21:46:08 36

Kérem, aki tud, adjon felvilágosítást a Monori Kisállat Börzével kapcsolatban. Milyen fajta állatokat szoktak ott felsorakoztatni? Szívesen elvinném a gyerekeimet (tipikus "pestiek"), akik malacot is csak TV-ben látnak... :)

 

Előre is köszönöm az infót...

 

Saci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!