Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
piramis13 Creative Commons License 2007-03-06 15:33:18 439

Nekem nagyon tetszik a konyhabútorod.

A vidéki asztalos Budapest környéki? Ügyes és szép munkát végzett

Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2007-03-05 10:36:39 429
Szia!
A párom mindenképp tömőr fát szeretett volna, nekem meg mindegy volt csak az volt a lényeg, hogy beleférjünk az előzetessen tervezett költségvetésbe. Ez 500.000 ft. volt a konyhára (gépek nélkül). 2 hónapig keresgéltem, mire rátaláltam egy vidéki asztalosra, aki ilyen minőségű tömőr fával dolgozott a piaci ár 60-70 %-án. Kicsit meg kellett vele küzdeni, de végül megálapodtunk vele 550.000 Ft.-ban. Kicsit vonakodtam, de a párom rábeszélése hatott... viszont a gránit pult már nem fért bele.
Ennyi a rövid története a pultnak, de nekünk így tetszik, és ha őszinte akarok lenni fel sem merült a gránit pult, mert szerintünk így szép. Az egész házon ez a legnagyobb extra (mármint a konyha), mivel nem vagyunk miliomosok, sem az apukánk nem az...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!