|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
piramis13
2007-03-06 15:33:18
|
439
|
Nekem nagyon tetszik a konyhabútorod.
A vidéki asztalos Budapest környéki? Ügyes és szép munkát végzett |
|
Előzmény:
 |
Emi2
2007-03-05 10:36:39
|
429
|
Szia! A párom mindenképp tömőr fát szeretett volna, nekem meg mindegy volt csak az volt a lényeg, hogy beleférjünk az előzetessen tervezett költségvetésbe. Ez 500.000 ft. volt a konyhára (gépek nélkül). 2 hónapig keresgéltem, mire rátaláltam egy vidéki asztalosra, aki ilyen minőségű tömőr fával dolgozott a piaci ár 60-70 %-án. Kicsit meg kellett vele küzdeni, de végül megálapodtunk vele 550.000 Ft.-ban. Kicsit vonakodtam, de a párom rábeszélése hatott... viszont a gránit pult már nem fért bele. Ennyi a rövid története a pultnak, de nekünk így tetszik, és ha őszinte akarok lenni fel sem merült a gránit pult, mert szerintünk így szép. Az egész házon ez a legnagyobb extra (mármint a konyha), mivel nem vagyunk miliomosok, sem az apukánk nem az... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|