Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fido Dido Creative Commons License 2007-03-06 12:40:54 437

Mielött támadásnak vennéd:

Azért kérdezte, mert a kettő közé valamilyen hőszigetelést szoktak tenni. Általában nem megy tönkre a hűtő a mellérakott sütőtől, csak lényegesen többet fogyaszt, ha sokat használjátok.

Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2007-03-06 09:38:11 435
Hűtőt, sütőt, mikrót, mosogató gépet szerettük volna egy helyre öszpontosítani.
Ezt elmondtuk az asztalosnak és Ő megvalósította. Jól sikerült, mert a hűtő még nem fort fel, a sütő meg nem hűlt le. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen szokták mondani.
Valaki még szeretne belémkötni?? :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!