Keresés

Részletes keresés

Badmotorfinger Creative Commons License 2007-03-06 11:11:51 441
Ezt most hogy értsük?

Ha a Nikon ronda fickóknak készül, akkor a Canon szőke nőknek? :)

Szőke nő-e vagy?
A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-03-06 08:31:18 437
Canon-user
Nikon-user

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!