|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Fido Dido
2007-03-06 07:40:57
|
434
|
Az exeméknek egy elég nagy L alakú gránit pultjuk van. Sima konyhabútorra rakták, és mindenféle külön merevítés nélkül elbírja a szekrény.
Igen, felcsiszolják, mint a márványt.
Konyhaboltban nem nagyon mutogatnak ilyeneket, mert ezzel inkább a kőfaragók, gránitosok foglalkoznak.
A gránitmosogatóról még sok véleményt nem tudok mondani. Nekünk antracit színű van. Azon a kávé és teafoltok nem látszanak, csak a vízkő! :) Meglátjuk, milyen hosszú életű lesz. Bár én úgy vagyok vele, hogy ha 5-10 évente kicserélem, akkor nem olyan eget verő összeg. Az viszont fontos, hogy tisztítani csak az ehhez való vízkőoldóval szabad. |
|
Előzmény:
 |
t3v3d3s
2007-03-05 20:55:37
|
432
|
| de akkor ezt az igazi gránitot csak masszív korpuszra lehet tenni, nem? Felcsiszolják, mint a márványt? A gránitmosogatókról meg inkább panaszt hallottam, mármint hogy a világos színűeket megfogja a tea, gyümölcslé stb., szóval valahogy porózus. Szerintem én nem is láttam ilyen igazit konyhaboltban, csak az őrleményest - biztos látták rajtam, hogy ez nem másfél milláért fog konyhát csináltatni :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|