Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-03-05 16:40:24 4872
A hosszú hallgatás jól állt neked Lima, mi meg kipihenhettük magunkat. :-)
A képeken nem látszik egyébként a hosszú felkészülés. :-)
Most már tudom miért voltál hétvégén beteg: 2 hete az Adrián-én is belebetegedtem volna! Vagy ott is elmaradt a tél és 25 fok volt?
Hiányoltunk azért a partyról! (De csak az illendőség kedvéért!)
Előzmény:
bravo_lima Creative Commons License 2007-03-05 14:10:56 4871
Üdvözlet Mindenkinek!

A hosszú hallgatás után pár képet szeretnék mutatni:
http://halszem.fw.hu/kepek


A képek az Adrián készülek ket hete. Nukon Coolpix 4300 + Ikelite DS125 vaku.

Lajos




p.s.
Nem vagyok biztos benne, hogy sikerült a linket beszúrni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!