|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tacepao
2007-03-05 10:24:47
|
16
|
Sziasztok!
Egy óriási segítségre van szükségem. Kaptam ajándékba egy TE-72-es HILTI-t amit most egy kis pénz rááldozása során sikerült működő képessé tennem, de sajnos nincs hozzá gépkönyvem, leginkább egy robbantott rajzra volna szükségem. A kérésem az volna ha valakinek volna esetleg egy könyve hozzá rajzzal , valamilyen formában (beszkennelve, fénymásolva, ) bárhogy megosztaná velem. Kérlek írjatok egy emilt az isziget@freemail.hu címre.
Előre is örök hálám: Tacepao |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|