Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-03-04 23:38:35 139
   Állítólag gyorsabb lett az AF és közelebbre áll élesre...ennyi az én infóm...
Előzmény:
polzg Creative Commons License 2007-03-02 00:47:46 138

Sziasztok!

 

Egy kis kiegészítés a felvetésemet illetőleg. A Net-en ezidáig talált infók kivétel nélkül a Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG IF HSM obikról szólnak, ami az általam előzőleg megnevezett obi őse. A bennem megfogalmazódott egyik kérdés tul. képpen az lenne, hogy az új obi minősége vajon mennyire javulhatott?

 

Üdv: PolzG

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!