|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-03-03 12:09:54
|
1639
|
Na most már ketten is felvilágositottatok . Köszi :-)
Azért beleirhatta volna a hirdetésbe, hogy Csókolom Yorkshire terrierről van szó :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Zemanek
2007-03-03 02:02:53
|
1637
|
Yorkie. AZ apja Camparis Blueprint az ország legeredményesebb kutyája a fajrán belül. |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2007-02-27 23:46:53
|
1630
|
Ezt ma találtam az aproneten. Nem birok rájönni, hogy milyen fajtáju.
1.) ! ! ! Fedezek! ! ! Én egy aranyos és szép, fiatal kan vagyok. Nagypapám Camparis Blueprint, apám Cracker of New Deal. CACIB 2. helyést értem el eddigi pályafutásomon. Ha felkeltettem érdeklődésedet hívj a 06705537755 számon.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|