|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-03 21:15:34
|
248
|
Albínókat én is látok mindenütt, abból csak nagy (vagy közepes méretű) érdekel. Van egy nagydarab hímem, neki kéne pár. Meg van kisebből is három, de külön tartva, mert a nagy megenné őket.
A Trionyxban nagyok vannak? |
|
A hozzászólás:
 |
borzsarkany
2007-03-02 23:48:09
|
246
|
Szeva!
A múlt 7en a Trionyxban láttam albikat, az árra már nem emléxem, de nem volt húzós. Tudod, a József Attila színház mögött |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-02 16:33:02
|
245
|
Akinek van nagyméretű sima karmosbékája (tehát nem a törpe, hanem a Xenopus laevis, amelyik megnő 9-10 centisre), vagy tud szerezni, az jelezze nekem, megvenném. Ha nem albínó, az további előny, az ilyenből fiatal példány is érdekel.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|