Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-03 21:15:34 248
Albínókat én is látok mindenütt, abból csak nagy (vagy közepes méretű) érdekel. Van egy nagydarab hímem, neki kéne pár. Meg van kisebből is három, de külön tartva, mert a nagy megenné őket.

A Trionyxban nagyok vannak?
A hozzászólás:
borzsarkany Creative Commons License 2007-03-02 23:48:09 246
Szeva!

A múlt 7en a Trionyxban láttam albikat, az árra már nem emléxem, de nem volt húzós.
Tudod, a József Attila színház mögött
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-02 16:33:02 245


Akinek van nagyméretű sima karmosbékája (tehát nem a törpe, hanem a Xenopus laevis, amelyik megnő 9-10 centisre), vagy tud szerezni, az jelezze nekem, megvenném. Ha nem albínó, az további előny, az ilyenből fiatal példány is érdekel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!